Jdi na obsah Jdi na menu
 


Damon nebo Stefan?

26. 12. 2015
Já, Elena Gilbertová mám v poslední době trápení. Zmítám se mezi dvěma muži - jsou to Stefan a Damon Salvatore. Sice chodím se Stefan a miluji ho z celého svého srdce, ale ani jeho bratr mi není lhostejný a něco mě k němu táhne, jen nevím co to je za cit.
 
Jsou to sice bratři, ale každý je úplně jiný. Stefan je něžný, citlivý, přátelský a velmi hodný. Je to obrovský gentleman, který ženu ctí a je pro ni ochoten udělat cokoliv, což mi několikrát dokázal. Naproti tomu Damon je divoký, nespoutaný a vášnivý, dokáže občas být pěkně podlý a zlý, což se mi na něm nelíbí, je nevyzpytatelný, protože u něj nikdy člověk neví jak se zachová.
 
Jsem v koncích. Mé city k oběma každým dnem sílí. Už před staletími je rozeštvala jedna zlá žena, jmenovala se Catherine - oba se do ní zamilovali a od toho dne spolu moc nevycházejí. Já sice vypadám úplně stejně jako ona, ale povahově jsem jiná, nechci si zahrávat s jejich city, protože mi záleží na obouch.
 
Nechci ztratit ani jednoho z nich, oba jsou pro mě svým způsobem důležití, moc pro mě znamenají. Jsem sice Stefanova přítelkyně, moc ho miluji, ale cítím, že v poslední době se od sebe nějak vzdalujeme a naopak se sbližuji s Damonem. Dokud ale Stefana miluji, tak u mě nemá Damon šanci, i když nikdy nemůžu říkat nikdy. Co když právě on je tím pravým a ne Stefan?
 
Já jen doufám, že jsem si vybrala správně, že jsem se rozhodla pro toho pravého. Volila jsem svým srdcem a to se nikdy nemýlí a já pevně doufám, že se nezmýlilo ani tentokrát.